132. árverés - 23. tétel
(Ágai Adolf) Porzó
Utazás Pestről-Budapestre 1843-1907. Rajzok és emlékek a magyar főváros utolsó 65 esztendejéből. Harmadik kiadás.
Bp., 1908. Pallas. |
(4)+446+(2)p.+32t. Mühlbeck K., Garay Á., Homicskó A. és mások szövegközti rajzaival. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító felragasztva. A gerinc felső peremén kis sérüléssel. |