132. árverés - 291. tétel
Kiss István, R(ugonfalvi)
Az utolsó nemesi felkelés. Századik évfordulója emlékére több vármegye megbizásából szerkeszti: ~. I-II. kötet.
Bp., 1909-1911. Benkő Gyula. |
XV+367p.+14t.+1 kihajt. térk.; VIII+408p.+5t. |
Javított gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |