132. árverés - 328. tétel
Lázár Gyula, dr.
A török birodalom története. Második javitott kiadás.
Nagy-Becskereken, 1890. Pleitz F. |
(4)+VIII+563p. (Történeti- nép- és földrajzi könyvtár XXI. kötet.) |
Hozzákötve: Kaulen, (Franz) Ferencz dr.: Asszyria és Babylonia a legujabb fölfedezések után. A negyedik kiadás után forditotta Dr. Szabó Árpád. Temesvár, 1891. Csanád-Egyházmegyei ny. 1t.+XII+361p.+5t. Példányunkból hiányzik két tábla. (Történeti, nép- és földrajzi könyvtár XXXVIII. kötet.) |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |