132. árverés - 343. tétel
Zichy Antal
Gróf Széchenyi István életrajza. I-II. kötet.
Bp., 1896-1897. MTT. |
(4)+292p.+5t. (1 kihajt.)+1 kihajt. mell. (hasonmás)+(5)+294-628p.+2t. (1 kihajt.)+1 kihajt. mell. (hasonmás); (4)+380p.+5t. (1 kihajt.)+1 kihajt. mell. (hasonmás) Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. |
Az első kötet díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben, a második javított gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Szentkirályi: Z-12.28. |