132. árverés - 405. tétel
Pierrugues, P(ierre)
Glossarium eroticum linguae Latinae, sive theogoniae, legum et morum nuptialium apud Romanos explanatio nova... Editio altera.
Berlin, 1908. Hermann Barsdorf. |
(8)+518p. Számozott (336./500) példány. |
Az 1826-os kiadás hasonmása. |
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |