132. árverés - 41. tétel
Dankó, (József) Josephus
Strigonii (Bécs), 1886. (Adolph Holzhausen ny.) |
63+(1)p.+3t. (1 színes) |
Simor János esztergomi érsek aranymiséje alkalmából megjelent, pergamenre nyomtatott exkluzív kiadvány. |
Díszesen aranyozott, kiadói bőrkötésben. Aranymetszéssel díszítve. A gerincen és a kötéstáblák élein apró sérülésekkel. |