132. árverés - 417. tétel
Pulszky Ferencz
Magyarország archeologiája. I-II. kötet.
Bp., 1897. Pallas. |
(6)+342p.+XCIXt. (részben kihajt.)+1 kihajt. térk.; (6)+376p.+C-CXCIVt. (részben kihajt.) |
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A második kötet gerincének felső peremén sérüléssel. |