132. árverés - 436. tétel
Siklóssy László, dr.
Az országgyűlési beszéd útja. Kornis Gyula előszavával.
Bp., 1939. K. M. Egy. Ny. |
605+(1)p.+36t. (7 kihajt.)+2 kihajt. mell. (hasonmás) |
A szennycímlapon a szerző Kornis Gyulának, az előszó írójának szóló soraival: "Szeretett Gyulámnak, e könyv s jómagam igazi patrónusának ajánlom e könyv első példányát. 1939 IV. 25 Laci". |
Kopottas, aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. |