132. árverés - 59. tétel
Eperjessy Kálmán
A Bécsi Hadilevéltár magyar vonatkozású térképeinek jegyzéke. Sajtó alá rendezte: ~.
Szeged, 1929. (Városi ny.) |
VIII+172p. (A Szegedi Alföldkutató Biz. könyvtára. III. szakoszt. 6. szám.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |