133. árverés - 168. tétel
Seelmann Károly
Minden Europában, Ásiában, és Áfrikában volt, és mostan virágzó vitéz rendeknek, ordóknak tüköre avagy rövid le-irása. Mellyet hiteles Könyv-szerzökböl, és bizonyos Tudósitásokbol egybe szedett, és Magyar nyelven ki-adott ~.
Kolo'sváratt és Szebenben, 1793. Hochmeister Márton ny. |
XVI+460+(4)p. |
A lovagrendek történetével foglalkozó magyar nyelvű irodalom egyik legkorábbi, ritka darabja. |
Kopottas gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen kis sérülésekkel. A levelek enyhén vízfoltosak. |