133. árverés - 195. tétel
Nendtvich Károly, dr.
Amerikai utazásom. Egy földabroszszal és három kőrajzzal. I-II. kötet [egybekötve].
Pest, 1858. Heckenast. |
1t. (színes)+XIV+(4)+292+(8)+264p.+1 kihajt. térk. A címlapon jelzett három kőnyomatból kettő a címlapokon található vignetta. |
Kopottas, korabeli félbőr-kötésben. A gerinc felső peremén kis sérüléssel. A levelek enyhén foltosak. |