Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
133. árverés
Aldina [1-4]
Tételek [5-9]
Céhes emlékek [10-13]
Turcica [14]
Tételek [15-17]
Énekes könyvek [18-22]
Erdély [23]
1848-1849 [24-35]
Fotóművészet [36]
Tételek [37-39]
Herman Ottó 1914-2014 [40-41]
Tétel [42]
Hungarica [43-49]
Tételek [50-52]
A két Bolyai [53-55]
Kézirat [56-61]
Tétel [62]
Kódex [63-64]
Tétel [65]
Különleges ajánlások [66-74]
Tételek [75-76]
Magyar avantgárd [77-86]
Tételek [87-88]
Metszet, látkép [89-91]
Mezőgazdaság [92-98]
Bibliofil kiadványok [99]
Művészi könyvkötések [100-102]
Tétel [103]
Nyelvészet [104-107]
Oklevél [108-118]
Orvostörténet [119-124]
Ősnyomtatvány [125]
Politikai vitairatok [126-127]
Radnóti Miklósék könyvtárából [128-156]
II. Rákóczi Ferenc és kora [157-161]
Régi Magyar Könyvtár [162-166]
Grafika, rajz [167]
Tételek [168-169]
Széchenyi István gróf és kora [170-177]
Szőlészet, borászat [178]
Tétel [179]
Térkép, atlasz [180-184]
Tétel [185]
XVI. századi nyomtatványok [186-192]
Tétel [193]
Utazás [194-195]
Vadászat [196-197]
Tételek [198-199]
133. árverés - 87. tétel
<
>
Márai Sándor
Sértődöttek. Jelvény és jelentés.
(Bp., 1947.) Révai.
279+(1)p. Első kiadás. Dedikált példány.
A trilógia második része.
Kiadói félvászon-kötésben.