134. árverés - 14. tétel
Balogh Jenő
Gróf Tisza István emlékezete. Emlékbeszéd a M. Tud. Akadémia 1920 május 9-én tartott közülésén elmondta ~.
Bp., 1921. Franklin-Társulat. |
46+(1)p. |
Hozzákötve: Herczeg Ferenc: Két arckép. Tisza István — Károlyi Mihály. Bp., 1920. Singer és Wolfner. 32p. Hozzákötve: Tisza István igazsága. Mit irt Ferenc József királynak a háboru ellen. Kozma Andor előszavával. (Bp., 1919. "Nemzeti Társaskör".) 11p. Hozzákötve: Tisza István, gróf: Sadowától Sedanig Bp., 1912. MTA. 80p. (Értekezések a történeti tudományok köréből, XXIII. kötet. 5. sz.) |
Kopottas, korabeli vászonkötésben. Három mű eredeti borítója bekötve. |