134. árverés - 150. tétel
Konkoly Miklós
Bevezetés a fotografozásba. Utmutatásul kezdő műkedvelőknek irta ~. Kiadja Calderoni és Társa.
Bp., 1891. Franklin. |
144p. Gazdagon illusztrált. |
Aranyozott gerincű, enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |