134. árverés - 194. tétel
Istvánffy Gyula, csík-madéfalvi dr.
A magyar ehető és mérges gombák könyve. A legközönségesebb ehető s mérges fajok megismerésére szerzette ~.
Bp., 1899. Hornyánszky. |
1t. (színes díszcímlap)+(2)+XX+361p.+XLII színes t. (felragasztott képek) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |