134. árverés - 210. tétel
Kaprinai, (István) Stephanus
Hungaria diplomatica temporibus Matthiae de Hunyad regis Hungariae. Par(te)s I-II.
Vindobonae, 1767-1771. Typis Joannis Thomae nob. de Trattnern. |
(20)+493+(3)p.; (36)+596+(2)p. |
Egymástól eltérő, kopott aranyozású, erősen kopottas, korabeli bőrkötésben. |