134. árverés - 218. tétel
Ferber József
Adatok Rév-Komárom Város és Vára Történetéhez. összegyűjté ~. 1ő Kötet. Pozsonyban 1861.
371 beírt oldal+2 beragasztott rajz. |
Id. Szinnyei József bibliográfus autográf kézirata. A helytörténeti munka nyomtatásban nem jelent meg. Összesen négy kötetet állított össze a szerző, amelyek közül eddig egyetlen darab (a negyedik rész) volt ismert. Ez a révkomáromi járási levéltárban található. |
Enyhén sérült gerincű, korabeli vászonkötésben. |