134. árverés - 23. tétel
Bornemissza Félix - Bartos Dezső
Magyarország és a tengerhajózás
Bp., 1942. Kikötő-Tengerhajózás. |
283+(3)p.+22t. (1 kétoldalas). Lapszámozáson belül Horthy Miklós felragasztott fényképével. |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. |