134. árverés - 25. tétel
Budapest műszaki útmutatója. Kiadta: A Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Szerk.: Edvi Illés Aladár.
Bp., 1896. Pátria. |
(8)+606+(1)p.+33t. (kihajt.); IX kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. A kötet végéről hiányzik 6 levél (hirdetések). |
A szövegkötet kiadói vászonkötésben, a mellékletek viseltes, sérült gerincű félvászon-kötésbe helyezve. |