134. árverés - 288. tétel
Márki Sándor
Aradvármegye és Arad szabad királyi város története. I-II. kötet.
Arad, 1892-1895. (Réthy L. és Fia ny.) |
1 színes, kihajt. térk.+XIV+(1)+564p.+1 kihajt. mell.; XIV+(1)+911p.+3t. (2 kihajt.) Mindkét kötetben Dr. Ballagi Aladárnak szóló dedikációval. (Aradvármegye és Arad szabad királyi város monographiája. II/1-2.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |