134. árverés - 305. tétel
Szontagh Gusztáv
A szenvedelmes dinnyész. Utmutatás okszerű dinnyetermesztésre. Harmadik kiadás. A második kiadást ujból átnézte, s... megbővitette Galgóczi Károly.
Pesten, 1860. Heckenast Gusztáv. |
120p. |
Korabeli félvászon-kötésben. Középen a lapok széle megbarnult, néhány levél töredezett. |