134. árverés - 316. tétel
Avancinus, Nicolaus
Tyrnaviae, 1764. Typis Collegii Acad. Soc. Jesu. |
(28)+420p. |
Az olasz jezsuita műve 1679-ben jelent meg először Magyarországon, a XVIII. század folyamán több kiadást is megért. |
Kopottas, korabeli bőrkötésben. |