134. árverés - 318. tétel
(Kapi Gábor)
Institutionum Christianarum... pars quarta
Tyrnaviae, 1724. Typis Academicis Soc. Jesu. |
(14)+588p. |
A jezsuita szerző a nagyszombati akadémia rektora volt, több kiadást megért műve négy részben teljes. |
Kopott aranyozású, nagyszombati bőrkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |