134. árverés - 32. tétel
Takáts Sándor
A főváros alapította budapesti Piarista Kollégium története
Bp., 1895. Hornyánszky. |
443+(3)p.+2t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. |
A mű az iskola értesítőjének részeként jelent meg, a lapszámozás folytatódik (450-518p.) az intézmény ismertetőjével. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |