134. árverés - 367. tétel
Podmaniczky Frigyes, b(áró)
Naplótöredékek 1824-1886. I-IV. kötet.
Bp., 1887-1888. Grill. |
(4)+352p.; (6)+383p.; (4)+336p.; (4)+296p. A harmadik kötet nyolc levele (113-128p.) másolattal pótolva. |
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. |
Szüry: 3664. |