134. árverés - 383. tétel
Schmeidler, dr. W. F. (Karl) Károly
A görög királyság története visszapillantással a korábbi történetre. Forditotta Hommer József.
Nagy-Becskereken, 1890. Pleitz. |
(8)+340p. (Történeti- nép- és földrajzi könyvtár. XIX. kötet.) |
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. |