134. árverés - 402. tétel
Mészáros Károly
A legnagyobb magyar, sárvári és felsővidéki gróf Széchenyi István életleirása XII énekben.
Debreczen, 1860. Telegdi. |
31p. |
Elékötve: Szilágyi Sándor: A Rákóczi család a XVII-ik században s a XVIII-ik elején. Képmagyarázatúl irta --. Pest, 1861. Pfeifer Ferdinánd. 61p. |
Korabeli félvászon-kötésben. Az első mű eredeti borítója bekötve. |
Szüry: 3177., 0 |