134. árverés - 484. tétel
(Váradi Péter) Warda, Petrus de
Epistolae cum nonnullis Wladislai II. regis Hungariae literis Petri causa scriptis. Praefatus est, et indicem chronologicum subjecit Carolus Wagner.
Posonii et Cassoviae, 1776. Joannes Michael Landerer. |
(16)+280+(8)p. |
A XV-XVI. század fordulóján élt kalocsai érsek leveleinek első nyomtatott kiadása. |
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. A gerincen kis sérülésekkel. |