134. árverés - 49. tétel
Jedlicska Pál
Adatok erdődi báró Pálffy Miklós, a győri hősnek életrajza és korához 1552-1600. (Eredeti történeti forrásmunka.)
Eger, 1897. Érseki Lyceum. |
XI+820p.+3t.+1 kihajt. mell. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |