134. árverés - 73. tétel
Egri népkönyv. Néhány egrimegyei pap közreműködése mellett és megbízásából szerkeszti Mindszenty Gedeon. Második kiadás. I-II. füzet [egybekötve].
Eger, 1864. Érseki Lyceum ny. |
VIII+152p.+1t.+159+(1)p. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |