Bp., 1916. Táltos. |
29+(3)p.+16t. |
A címlapon Kós Károly megjegyzésével: "Kár, hogy a lerajzolt épületek nincsenek lokalizálva; egyébként is e századfordulótáji építészek nem adtak a tud. hitelességre, megelégedtek az archaizált-bombasztikus <<írói>> nyelvezettel és hasonló rajzokkal K". |
Restaurált gerincű, kiadói papírborítóban. Poss.: A címlapon Kós Károly két tulajdonosi bejegyzésével ("Kós Károly", "Kós Károly 1959 Kolozsvár") |