136. árverés - 12. tétel
Hermann Henrich Füszer, csemege és rövidáru kereskedése. Targu-Mures — Marosvásárhely Strada Sft.-Gheorghe 58.
3 reklámnyomtatvány vastag, kartonszerű papíron. A szöveg mindenütt ugyanaz, középen pedig ovális, aranyozott keretben három különböző festett, bolti jelenetet ábrázoló kép látható. A brassói "Weiszfeller Reclam" nyomdában készültek. Méretük: 330 x 180 mm. |