136. árverés - 184. tétel
(Homérosz) Gomerova
~ Iliada. Perevedennaja Ermilom Kosztovim.
Vo Grad Sz. Petra, 1787. (Udvari ny.) |
(6)+210p. Példányunkból hiányzik a szerzőt ábrázoló címkép. |
Orosz nyelvű fordítás. A címlap után Nagy Katalin cárnőnek szóló ajánlással. |
Kopottas gerincű, korabeli bőrkötésben. |