136. árverés - 203. tétel
Törvény a peres ügyeken kivüli jogügyletekbeni birósági eljárás iránt. Az ausztriai birodalom számára. A kihirdetési cs. nyiltparanccsal, utasitó s felvilágositó jegyzetekkel ellátva.
Pest, 1865. Heckenast Gusztáv. |
(4)+160p. (Uj törvénytár. Ötödik kötet.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |