136. árverés - 270. tétel
Márki Sándor, dr.
Magyar Pantheon. A magyar történelem, művészet és irodalom 150 kimagasló alakja, képekben és rövid életrajzokban föltűntetve.
Pozsony-Bp., 1884. Stampfel. |
XV+150+(2)p. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. |