136. árverés - 284. tétel
Weszerle József
~ hátrahagyott érmészeti táblái. Szöveggel bővített második kiadás. Kiadja a M. Nemzeti Múzeum érem- és régiség-osztálya engedélyével a Magyar Numizmatikai Társulat. I. kötet. Képes táblák.
Bp., 1911. Pallas Rt. |
(6)p.+XXt.+(2)p.+XVIIt.+(2)p.+XXXVIt.+(2)p.+XXIVt.+(2)p.+Vt.+(2)p.+Vt.+(2)p.+XXXVIIt.+(2)p.+ |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonmappában. Apró sérülésekkel. |