136. árverés - 370. tétel
Schwartner, (Márton) Martin
Introductio in artem diplomaticam praecipue Hungaricam. Cum III. tabulis aeri incisis.
Pesthini, 1790. Patzko. |
(4)+342p.+3t. (pecséteket ábrázoló, kihajtható rézmetszetek) A címlapon rézmetszetű vignettával. |
Enyhén sérült, kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben. |
Poss.: Kollonics László gróf, kalocsai érsek könyvjegyével. |