136. árverés - 407. tétel
Schirkhuber Móricz
Az elméleti s tapasztalati természettan alaprajza, mellyet a fölsőbb osztályú tanulók használatára készített ~. Harmadik kiadás. I-II. kötet [egybekötve].
Pesten, 1852. Lukács László ny. |
VI+(2)+264p.+III kihajt. t.+(4)+360p.+IV-VII kihajt. t. |
Enyhén kopottas, korabeli vászonkötésben. |