136. árverés - 411. tétel
Houzé, A(ntoine Philippe)
Paris, 1859. Lebigre-Duquesne Fréres. |
(6)p.+98t.+XIV+XXX+IX+1+XVI+VIII+XI+1+IV+III+II+2 színes térk. (néhány kihajt.) |
Díszesen aranyozott gerincű, enyhén kopottas, kiadói félbőr-kötésben. |