Bp., (1934.) Franklin-Társulat. |
280p. Első kiadás. |
Az első levélen ajánlással: "Révay Józsefnek, kedves szerkesztőmnek, 934. nov. 14. Szerb Antal". Révay 1928 és 1944 között volt a kiadó szerkesztője. |
Javított gerincű, kopottas, kiadói vászonkötésben. |