137. árverés - 172. tétel
Sajnovics, (János) Johannes
Demonstratio. Idioma Hungarorum et Lapponorum idem esse.
Tyrnaviae, (1771.) Typis Collegi Academici Societatis Jesu. |
(30)+132p. |
Második kiadás. Itt szerepel első alkalommal nyomtatásban a Pray György által 1770-ben felfedezett Halotti beszéd szövege. |
Díszesen aranyozott gerincű, enyhén kopottas, korabeli bőrkötésben. A gerincen kis sérülésekkel. |