137. árverés - 44. tétel
Hajnal. Arczképekkel és életrajzokkal diszitett album. Szerkesztő és kiadó-tulajdonos: Sarkady István. Negyedik uj kiadás.
Bp., 1873. ifj. Boldini Róbert ny. |
(282)+30+(1)p.+139t. (Marastoni József kőnyomatai) |
A kor jelentős alakjainak mellképei életrajzaikkal. |
Kopottas, aranyozott, kiadói bársonykötésben. Aranyozott lapszélekkel. |
Gerszi: 168-182. old. |