137. árverés - 53. tétel
Jedlik Ányos István
Sulyos testek' természettana
Pesten, 1850. Emich. |
XVI+543+(1)p. 384 szövegközti fametszettel. (Természettan elemei. Első könyv.) |
A szerző egyetemi tankönyvéért az MTA nagyjutalmát és akadémiai tagságot nyert el. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A gerinc felső részén amatőr javítással. |