138. árverés - 117. tétel
Búsbach Péter, dr.
Egy viharos emberöltő. Korrajz. I-II. kötet.
Bp., 1898-1899. Kilián (Athenaeum ny.) |
(4)+352p.; IV+358p. |
A szerző honvédszázadosként szolgált a szabadságharcban, a kötet 1848/49-es naplójegyzeteit tartalmazza. |
Korabeli félvászon-kötésben. |