138. árverés - 119. tétel
Csutak Kálmán, Kászon Impérfalvi
Aradi fogságom alatt irt adatok az 1848/9 évi szabadságharc, különösen az Erdély havasai ellen vezetett hadjáratról. Irta: ~ honvédezredes.
Pest, 1868. Heckenast. |
XXIV+213p. A mű függeléke tartalmazza a szerző levelét Czecz János tábornokhoz, az általa kiadott napiparancsokat, valamint az osztrák hadbíróság által Aradon elítéltek névsorát. |
Aranyozott gerincű, modern vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve. |