138. árverés - 16. tétel
Babai, (Ferenc) Franciscus
Ungariae palatini, propalatini et locumtenentes regii bello, paceque clarissimi, compendio metrico deducti a ~
(Tyrnaviae), 1775. Typis Tyrnaviensibus. |
126p. |
Enyhén sérült, kopott gerincű, későbbi félbőr-kötésben. Körülvágatlan példány. |