138. árverés - 18. tétel
Balkay Béla, dr. — Szeöke Imre, dr.
Magyar bánya-jog. A teljes joganyag. Hivatalos adatok alapján gyakorlati használatra összeállították ~. Második bővített kiadás.
Bp., (1909.) Apollo Rt. |
(2)+644+(2)p. |
Javított gerincű, kopottas, kiadói vászonkötésben. |