138. árverés - 180. tétel
(Saint Hilaire, Josephine)
Pesth, 1820. Joseph Eggenberger. |
(4)+482+(30)p. |
Az egyik legnépszerűbb magyar szakácskönyv első kiadása. A XX. század elejéig mintegy harminc kiadást ért meg. |
Kopottas, enyhén sérült gerincű, korabeli papírkötésben. |