138. árverés - 217. tétel
Vajda János
Magyar bors. Válogatott magyar és külföldi adomák gyüjteménye. Fejedelmek, államférfiak, irók... stb. életéből. Szerkeszté ~.
Bp, 1876. Franklin. |
VIII+208p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Szüry: 4845. |