138. árverés - 223. tétel
Jedlik Ányos István
Sulyos testek' természettana
Pesten, 1850. Emich. |
XVI+543+(1)p. 384 szövegközti fametszettel. (Természettan elemei. Első könyv.) |
A szerző egyetemi tankönyvéért az MTA nagyjutalmát és az akadémiai tagságot nyerte el. |
Enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Az utolsó néhány levele enyhén foltos, a címlap javítva. |